ongemakkelijke situaties en vermakelijke misverstanden
Speelperiode: 6 maart t/m 26 mei 2007 Première: 9 maart 2007, Toneelschuur, Haarlem De Varkensvrouw leeft liever met varkens dan met mensen. Zij wordt afkeurend nagekeken.
Maar op de jongens uit het dorp heeft zij een sterke aantrekkingskracht.
Want de Varkensvrouw is anders...
"Socrates was nooit tevreden. Altijd wierp hij de kritische vraag op wat de zin van het leven is. Daardoor werd het alledaagse geluk permanent op de proef gesteld. Waarom zou Socrates beter af zijn dan een tevreden varken dat geniet van de modder waarin het zich wentelt? Zouden mensen niet veel van varkens kunnen leren, of, met andere woorden: zouden wij niet iets van een tevreden varken moeten hebben om gelukkig te kunnen zijn?" Uit "Filosofie voor de Zwijnen" door Klaas Rozemond.
Golden Palace heeft naam gemaakt met spraakmakend theater waarin met weinig woorden veel wordt verteld. Artistiek leider Ingrid Kuijpers weet lichaamstaal, zang en live muziek op meeslepende wijze te vermengen tot voorstellingen die door de kritiek als hilarisch, wrang en absurd worden omschreven.
Bezoek de website van Golden Palace