MEDEWERKERS

 

DIRECTIE:

Inge Bos - Algemeen Directeur / Producent
via PA

Fleur Boots - PA Producent
fleur@bostheaterproducties.nl



FINANCIËN, ADMINISTRATIE & SECRETARIAAT:

Mark Koudijs - Financieel Manager
mark@bostheaterproducties.nl

Paul Koopman-Nijmeijer - Administrateur
paul@bostheaterproducties.nl

Joke Hienekamp - Telefoniste / Receptioniste / Assistent Administratie
joke@bostheaterproducties.nl



TOURNEEPLANNING & SALES:

Niels van der Fits - Hoofd Tourneeplanning & Bos Business
niels@bostheaterproducties.nl

Henk Talma - Tourneeplanning
henk@bostheaterproducties.nl



PR / MARKETING:

Peggy van Overdijk - PR / Marketing: Watskeburt?!, De Verleiders, Powervrouwen, Matroesjka, George van Houts
peggy@bostheaterproducties.nl

Willemieke Frank - PR / Marketing: Nieuw Geld, South African Road Trip, Yentl en de Boer
willemieke@bostheaterproducties.nl

Marco de Koning - PR / Marketing: Slippers, De Ploeg
marco@bostheaterproducties.nl

Chantal van der Kroon - Social Media / Vormgeving
chantal@bostheaterproducties.nl

Iris Vlieger - Assistent PR / Marketing
iris@bostheaterproducties.nl

Boyd de Jong - Assistent Vormgeving
boyd@bostheaterproducties.nl



PRODUCTIE:

Pieter Rijser - Uitvoerend producent
pieter@bostheaterproducties.nl

Angela van Kalsbeek - Productieleider
angela@bostheaterproducties.nl

Minjon Olgers - Productieleider
minjon@bostheaterproducties.nl

Anneke van de Stege - Assistent Productie
anneke@bostheaterproducties.nl



ALGEMENE ADRESSEN:

Algemeen
info@bostheaterproducties.nl

PR/Marketing
publiciteit@bostheaterproducties.nl

Boekhouding/Facturen
boekhouding@bostheaterproducties.nl

Borderellen/Afrekenstaten
borderel@bostheaterproducties.nl

Tourneeplanning & Sales
tourneeplanning@bostheaterproducties.nl

Verhuur repetitieruimte
verhuur@bostheaterproducties.nl

Webshop
shop@bostheaterproducties.nl


BOS THEATERPRODUCTIES

HOME
NIEUWS
OVER BOS
BEREIKBAARHEID
CONTACTFORMULIER
MEDEWERKERS
VACATURES
AUDITIES
REPETITIERUIMTE

OVERIG

VOOR DE PERS
VOOR THEATERS
WEBSHOP
ARCHIEF
BOS BUSINESS


ARTIESTEN BIJ BOS

PLIEN & BIANCA
NUHR
PETER HEERSCHOP
VIGGO WAAS
GEORGE VAN HOUTS
JOEP ONDERDELINDEN
MISS MOLLY & ME
KIM VAN ZEBEN
PETER VAN ROOIJEN
YENTL EN DE BOER
MATROESJKA
MARCEL DE GROOT
ALINK & PLUKAARD
ZOUTMUS
HENK POORT