MEDEWERKERS

 

DIRECTIE:

Inge Bos - Algemeen Directeur / Producent
via fleur@bostheaterproducties.nl



ARTISTIEK:

Fleur Boots - Artistiek coördinator
fleur@bostheaterproducties.nl

Shira Halevi - Artistiek medewerker
shira@bostheaterproducties.nl



FINANCIËN, ADMINISTRATIE & SECRETARIAAT:

Mark Koudijs - Financieel Manager
mark@bostheaterproducties.nl

Paul Koopman-Nijmeijer - Administrateur
paul@bostheaterproducties.nl

Joke Hienekamp - Telefoniste / Receptioniste / Assistent Administratie
joke@bostheaterproducties.nl



TOURNEEPLANNING & SALES:

Niels van der Fits - Hoofd Tourneeplanning & Bos Business
niels@bostheaterproducties.nl

Julia van Vliet - Tourneeplanning & Verkoop
julia@bostheaterproducties.nl


PR / MARKETING:

Peggy van Overdijk - PR / Marketing: De Verleiders, Nieuwe Familie, South African Road Trip, Le Roux & d'Anjou, Yentl en de Boer, Marcel de Groot, Matroesjka, Joep Onderdelinden, George van Houts
peggy@bostheaterproducties.nl

Amber Winkel - PR / Marketing: The Play That Goes Wrong, Vele hemels boven de zevende, Abdelkader Benali en Lavinia Meijer, Henk Poort, Nederpop All Stars, Alink&Plukaard, Paco Peña, NUHR
amber@bostheaterproducties.nl

Marco de Koning - PR / Marketing: Hendrik Groen
marco@bostheaterproducties.nl

Michiel Klerken - PR / Marketing: Hendrik Groen
michiel@bostheaterproducties.nl

Chantal van der Kroon - Social Media / Vormgeving
chantal@bostheaterproducties.nl

Lotte Elich - Assistent PR / Marketing
lotte@bostheaterproducties.nl



PRODUCTIE:

Pieter Rijser - Uitvoerend producent
pieter@bostheaterproducties.nl

Angela van Kalsbeek - Productieleider: The Play That Goes Wrong, Vele hemels boven de zevende, Le Roux & d'Anjou, Paco Peña
angela@bostheaterproducties.nl

Minjon Olgers - Productieleider: De Verleiders, Nieuwe Famlie, Hendrik Groen, South African Road Trip, Yentl en de Boer
minjon@bostheaterproducties.nl

Luuk Adema - Assistent Productie
luuk@bostheaterproducties.nl



ALGEMENE ADRESSEN:

Algemeen
info@bostheaterproducties.nl

PR/Marketing
publiciteit@bostheaterproducties.nl

Boekhouding/Facturen
boekhouding@bostheaterproducties.nl

Borderellen/Afrekenstaten
borderel@bostheaterproducties.nl

Tourneeplanning & Sales
tourneeplanning@bostheaterproducties.nl

Verhuur repetitieruimte
verhuur@bostheaterproducties.nl

Webshop
shop@bostheaterproducties.nl


BOS THEATERPRODUCTIES

HOME
NIEUWS
OVER BOS
BEREIKBAARHEID
CONTACTFORMULIER
MEDEWERKERS
VACATURES
AUDITIES
REPETITIERUIMTE

OVERIG

VOOR DE PERS
VOOR THEATERS
WEBSHOP
ARCHIEF
BOS BUSINESS


ARTIESTEN BIJ BOS

PLIEN & BIANCA
NUHR
PETER HEERSCHOP
VIGGO WAAS
GEORGE VAN HOUTS
JOEP ONDERDELINDEN
MISS MOLLY & ME
KIM VAN ZEBEN
PETER VAN ROOIJEN
YENTL EN DE BOER
MATROESJKA
MARCEL DE GROOT
ALINK & PLUKAARD
ZOUTMUS
HENK POORT
LONNEKE DORT
MAARTEN VAN DEN BERG